Нікола Калініч: «Що стосується Мілевського, то це, вважаю, нормально, що його так зустріли»

Динамо Київ 26 Серпня, 07:12
Форвард «Дніпра» прокоментував повернення Артема Мілевського в Київ, а також поділився своїми думками​ про матч-відповідь кваліфікації Ліги Європи з «Хайдуком».

Форвард «Дніпра» прокоментував повернення Артема Мілевського в Київ,

а також

поділився своїми думками​ про матч-відповідь кваліфікації Ліги Європи з «Хайдуком».

- Як оціните шанси «Дніпра» перед матчем у Хорватії?

- У будь-якому випадку перемога - хороший результат. Так, «Хайдуку» потрібно забити всього один м'яч для того, щоб пройти далі. Але в теж час треба розуміти: суперник буде змушений атакувати, тому буде розкриватися, і ми цим можемо скористатися. Я вважаю, що у нас хороші шанси на вихід у груповий турнір Ліги Європи. Все в наших руках!

- Ви напевно помітили, як уболівальники на трибунах у Києві зустрічали Артема Мілевського. Як ви думаєте, вам влаштують такий же прийом в Спліті?

- (Посміхається). Чесно кажучи, не знаю. Подивимося, як буде. Що стосується Мілевського, то це, вважаю, нормально, що його так зустріли. Він багато років грав в «Динамо», вболівальники його люблять, -

повідомляє MatchDay.

- Мілевський говорив, що в Спліті «Дніпро» чекає «гарячий» прийом. Так і буде?

- Так, це правда. Впевнений, що на стадіоні буде аншлаг. Підтримка трибун, які вболівають дуже «гаряче», напевно стане додатковим плюсом для «Хайдука». Але у нас досвідчена команда. Багато хто грає на найвищому рівні у складі своїх національних збірних. Думаю, тиск місцевих фанів не повинен зламати «Дніпро».