Агент Теодорчика: «Якщо все буде нормально, у другій половині дня підпишемо контракт з «Динамо»

Динамо Київ 26 Серпня, 08:30
Агент форварда польского «Леха» розповів про хід переговорів зі столичним клубом.

- Першу частину медогляду ми вже пройшли, сьогодні буде друга. Якщо все буде нормально і на шляху не виникнуть різні перешкоди, то в другій половині дня ми підпишемо контракт, який вже узгоджений, -

цитує агента Лукаша видання Przegląd Sportowy.

Нагадаємо, що шотландський «Селтік» в останній момент втрутився в боротьбу за польского футболіста.