Наставника «Атлетико» жорстко покарали за потиличник арбітру. ВІДЕО

Світовий футбол 26 Серпня, 11:55
Головний тренер мадридського футбольного клубу «Атлетико» Дієго Сімеоне дискваліфікований на вісім матчів Королівської федерацією футболу Іспанії (RFEF)

. Про це повідомляє офіційний сайт організації, пише Лента.

Спеціаліст був вилучений з поля у другому матчі за Суперкубок Іспанії проти «Реала». В середині першого тайму він посварився з резервним арбітром і дав йому запотиличник, після чого відправився дивитися матч з трибуни.

Пізніше Сімеоне вибачився за інцидент.

«Атлетико» обіграв «Реал» у другому матчі протистояння і став володарем Суперкубка Іспанії. Зустріч на стадіоні «Вісенте Кальдерон» завершилась з рахунком 1:0. Автором єдиного гола став нападник «матрацників» Маріо Манджукіч.

Перший матч між «Атлетико» і «Реалом» відбувся 20 серпня у Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» і завершився внічию - 1:1.