«У нас молода команда, і тому двічі з'ясовувати стосунки з іменитим «Динамо» - це великий стимул.
Переконаний, у наших футболістів не буде проблем з мотивацією, до того ж поєдинок у Львові викличе величезний інтерес, прийде багато вболівальників, і підтримка «зелено-білим» гарантована.
Ось чому в «Карпатах» раді кубковій зустрічі з грізним «Динамо». Ми постараємося кинути виклик киянам, хоч і поступитися такому досвідченому супернику було б не соромно», - цитує Дячука-Ставицького Dynamo.kiev.ua посилаючись на газету «КОМАНДА».