Юрій Дячук-Ставицький: «В «Карпатах» раді кубковій зустрічі з грізним «Динамо»

Динамо Київ 27 Серпня, 06:24
Начальник департаменту футболу львівських «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький поділився своєю реакцією на результат жеребкування 1/8 фіналу Кубка України, яке в суперники його клубу визначило київське «Динамо».

«У нас молода команда, і тому двічі з'ясовувати стосунки з іменитим «Динамо» - це великий стимул.

Переконаний, у наших футболістів не буде проблем з мотивацією, до того ж поєдинок у Львові викличе величезний інтерес, прийде багато вболівальників, і підтримка «зелено-білим» гарантована.

Ось чому в «Карпатах» раді кубковій зустрічі з грізним «Динамо». Ми постараємося кинути виклик киянам, хоч і поступитися такому досвідченому супернику було б не соромно», - цитує Дячука-Ставицького Dynamo.kiev.ua посилаючись на газету «КОМАНДА».