За інформацією італійської преси, київське «Динамо» вже запропонувало московському «Динамо» 2 мільйони євро за еквадорця.
Також повідомляється, що сам гравець вже ознайомився із запропонованим йому контрактом.
Вже у найближчі дні Набоа може перейти до іншого «Динамо».