Новачок "Волині" поділився своїми думками про дебютний матч за луччан, та про настанови Віталія Кварцяного на матч. Варто зазначити, що швидкий нападник хоч і не відзначився забитим м’ячем, але клопоту динамівським захисникам завдав.
- «Тренер нас налаштовував тільки на перемогу. Це мій дебют у Прем'єр-лізі і приємно, що він вийшов таким успішним. Емоції, чесно, не передати словами. Важка, звичайно, гра була і добре, що так все вийшло. Нас тренер налаштовував тільки на перемогу. Ніяких думок про поразку або про щось інше.
У нас було вилучення на останніх хвилинах. Я в роздягальні розмовляв з Редваном, він не збирався грубо грати в тому епізоді, не бачив просто суперника. Всі билися, всі хотіли добути ці очки, намагалися показати хороший результат. Нас тренер налаштовував діяти агресивно з перших хвилин. Казав, щоб більше грали попереду, "не сідали" і не притискалися до своїх воріт. Добре, що нам вдалося виконати його установку і швидко забити. Можливо, нам такий початок трохи і завадив, ми трохи заспокоїлися, хоча могли і другий забити, там Бікфалві у штангу влучив. Але результатом усі задоволені, добре, що вдалося з Києва «повезти» нічию. Приємно дебютувати в таких обставинах і з таким результатом. Зіграти 1:1 з "Динамо", яке купувало гравців по п'ятнадцять мільйонів - у цьому багато позитиву».