Олександр Рибка підтримав кампанію ALS Ice Bucket Challenge. ВІДЕО

Динамо Київ 28 Серпня, 05:17
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка підтримав всесвітню кампанію ALS Ice Bucket Challenge та передав естафету далі.

Естафету динамівець передав своїм колегам: кіперам Олександру Шовковському, Максиму Ковалю, Євгенію Макаренко та захиснику кіровоградської «Зірки» Віталію Сокуренко.

Нагадаємо, що мета Ice Bucket Challenge - привернути увагу до Всесвітнього фонду боротьби з хворобою Лу Геріга - бічний аміотрофічний склероз. Це рідкісне захворювання центральної нервової системи.