Ігор Циганик: «Люди в Маріуполі теж чекають футбол»

Динамо Київ 28 Серпня, 05:44
Телеведучий програми «ПроФутбол» прокоментував ситуацію стосовно дозволу та відмови команд грати у Маріуполі на стадіоні «Іллічівця».

Телеведучий програми «ПроФутбол» прокоментував ситуацію стосовно дозволу та відмови команд грати у Маріуполі на стадіоні «Іллічівця».

«Ситуація дуже складна. Взяти на себе відповідальність і відправити туди команди - не кожен візьме. Але ми бачимо, що є недомовленості. ФФУ дозволяє, УПЛ забороняє. Немає чіткої позиції».

«З іншого боку, було б спокійніше і правильніше, щоб провели там поєдинок і показали, що люди живуть, вони теж чекають там поєдинок і чекають футбол. Вони хочуть відчути радість, яку відчуває вся Україна. Потрібно шукати компромісний рішення. Будемо сподіватися, що компроміс знайдуть», -

цитує Циганика shahta.org.