Любош Міхел: «У Києві все спокійно і підстав для перенесення матчу Україна - Словаччина немає»

Футбол України 28 Серпня, 09:12
Знаменитий у минулому словацький арбітр Любош Міхел запевняє своїх земляків, що переносити матч відбору до ЧЄ-2016 з Києва немає потреби.

«Мені кілька разів дзвонили журналісти з батьківщини і просили розповісти про обстановку в Києві. Я їх запевнив, що тут все спокійно і підстав для перенесення немає, -

наводить слова Міхела

segodnya.ua

. - Звичайно ж, можуть виникнути обставини (війна в країні все ж таки!), які змусять словаків звертатися до УЄФА з проханням про перенесення. Але я часто телефоную представниками нашої федерації, і не чув про таке. Та й смикати УЄФА стососвно переносу офіційного матчу чревато - можна догратися і до технічної поразки».