- «Чорноморець» дуже непроста команда для «Динамо». Чим новий тренер «Динамо» хоче їх вразити? Які сильні сторони ви розглядали?
- «Чорноморець» дуже гарна команда, організована. Ми дивились їх ігри. В них багато гарних якостей. Але нам під силу їх обіграти і є усі шанси на це.
- Сергій Станіславович сказав, що піде з тренування і за головного залишиться Ярмоленко. Так справді було, що Ярмоленко залишався за старшого чи це жарт?
- Я такого не чув. Скоріш за все – жарт.
- У «Чорноморця» високі центральні захисники. Ви це якось розглядали окремо?
- Так, для себе я аналізую наступного суперника, свої ігри розбираю. Наразі готуюсь до протистояння з ними. Подивимось, як вийде.
- В Динамо» з’явився новий нападник. Тренувались із цією людиною? Що можете сказати про нього?
- Вчора він вперше тренувався з нами. Подивимось, поки нічого конкретного не можу сказати. Я не бачив його ігор, але думаю, якщо його купили в «Динамо» Київ – це дуже кваліфікований гравець.
- Теодорчік форвард, який завершує. Він може забити гол на останніх хвилинах і вирішити хід матчу. Ви готові грати під ним, якщо буде гра у два нападника?
- Якщо так вирішить головний тренер і так буде. Плюс, якщо це буде приносити користь нашій команді – я буду грати на будь-якій позиції.