Теодорчик: «Якщо тренер скаже, готовий вийти грати проти «Чорноморця»

Динамо Київ 28 Серпня, 14:04
Новачок київського «Динамо» Лукаш Теодорчик поспілкувався із журналістами після відкритого тренування «біло-синіх» на заміській базі в Конча-Заспі.

- Які перші враження від Сергія Реброва як тренера «Динамо»?

- У мене ще не склалось якесь певне враження, адже я провів разом з командою тільки одне тренування, тому почекаємо і подивомось, що буде далі, -

обережно відповідає Лукаш Теодорчик

.

- Чи готові зіграти у найближчому матчі

(проти «Чорноморця» у цю суботу, 30 серпня)

?

- Якщо тренер скаже, то буду грати.

- Фізично готові?

- Потрібно ще кілька днів, щоб набрати оптимальні кондиції.