Сьогодні хорват відправляється в Лондон, щоб приєднатися до своєї «старої-нової» команди, у складі якої він провів на правах оренди минулий сезон. Офіційно про цей перехід і всі його подробиці буде оголошено найближчим часом, - повідомляє Dynamo.kiev.ua.
Нагадаємо, що цього літа Ніко провів два матчі за молодіжну команду «Динамо». Варто зазначити, що на сьогоднішньому відкритому тренуванні першої команди його вже не було.