Лазарет київського «Динамо» поповнився півзахисником Денисом Гармашем, який через проблеми з коліном вибув з ладу.
Як повідомляє Dynamo.kiev.ua
, Денис з'їздив на консультацію в Німеччину і в даний момент тренується за індивідуальною програмою. Як мінімум, на період проведення ряду обстежень футболіст продовжуватиме утримуватися від повноцінної роботи. Прогнозувати ж терміни повернення Гармаша до загальної групи лікарі «Динамо» поки не беруться.