Футбольна влада Парагваю буде оштрафована за відмову зіграти з командою України у Києві

Футбол України 28 Серпня, 17:58
Також південноамериканська команда буде зобов'язана повернути 156 тис доларів за переліт до України.

Також південноамериканська команда буде зобов'язана повернути 156 тис доларів за переліт до України, інформує itar-tass.com.

Раніше Асоціація футболу Парагваю офіційно оголосила про відмову грати з українцями в Києві, як було спочатку обумовлено, через нестабільну ситуації в Україні і запропонувала провести зустріч на нейтральному полі, в Австрії. Але на цей варіант не погодилася Федерація футболу України (ФФУ), яка одразу відшукала нового суперника для спарингу - збірну Молодови.

Українська сторона також заявила про претензії на грошову компенсацію через неявку суперника. За словами спортивного чиновника України Олега Шкреби, парагвайцям вже оплатили переліт до України у розмірі $ 156 тис. Тепер ці гроші потрібно буде повернути.

«За контрактом збірна Парагваю повинна виплатити ще й великий штраф, -

сказав Шкреба

. - Для нашої ж команди практично нічого не змінилося, просто буде інший суперник. Причини не летіти в Київ у парагвайців не було, проводити матчі на «Олімпійському» дозволили в ФІФА і УЄФА».