«Говерла» відмовилася від поїздки на матч 6-го туру чемпіонату України проти «Іллічівця». Чому саме, розповів головний тренер клубу В’ячеслав Грозний.
«Ми не поїдемо туди ні під яким соусом. Тому що там, йде війна. І хіба можна ризикувати? Хіба після того, як збили літак Малазійських авіаліній можна говорити про те, щоб провести гру в Маріуполі? Я хотів би, щоб мене зрозуміли і маріупольці, і клуб, і колеги тренери. Я наприклад, будучи тренером маріупольської команди перше коло провів би на виїзді. А друге коло вже вдома, якщо звісно все заспокоїться. Ми із задоволенням приїдемо в Маріуполь, але коли буде спокійно. А не коли, вибачте, мені телефонують з Маріуполя і кажуть, що вони вже три дні не можуть хліба купити, тому що бояться на вулицю вийти. Для чого ризикувати життям? Людське життя людське важливіше за всі турнірні очки. Ми розуміємо, що «Іллічівцю» хотілося б грати вдома. Можемо ж поміняти матчі місцями. А вже в другому колі ми приїдемо до них. Там чудова атмосфера, нас там гостинно приймають. Але коли така ситуація домашні матчі проводити не можна. Знаючи, керівництво клубу, Миколу Павлова, я певен: вони зуміють домовитись, аби матч був на іншому стадіоні, де безпечно. Ми приїдемо куди вони скажуть. З нашого боку ніяких проблем немає. Ми з повагою до цього ставимось. Нас теж треба зрозуміти: ні одна команда туди не їде. І допоки військові дії відбуватимуться ніхто й не поїде. Не можна ризикувати життям людей», - розповів Грозний офіційному сайту «Говерли».