Нападник «Металіста» Володимир Гоменюк відповів на запитання журналістів піс ля матчу з польським «Рухом» (1-0).
- Як Ви себе зараз почуваєте?
- Тяжкувато, що ще сказати. Завтра, мабуть поїдемо на обстеження, щоб знати точно.
- У вас наприкінці гри було 3 моменти, які ви не реалізували. Як вважаєте, чому так вийшло?
- Думаю, десь сил не вистачило, тому що 3-и дні назад грали 120-ть хвилин також, нелегку гру. Сьогодні також, вони всю гру обороняються. Ми атакували, намагалися раніше забити, але не вийшло.
- Ви вважаєте себе героєм сьогоднішнього матчу?
- Я не герой, є команда, кожен футболіст віддався повністю у цій грі.
- Ви сьогодні вийшли у старті, разом з Жажою в два форварди грали, але ви більше чіплялися за м’яч, така була установка?
- Так, установка, щоб я більше чіпляв, Жажа піді мною і починав атаки.
- Наскільки була виконана та гра, яка була в першому таймі?
- Захисники грають по м’ячу і на випередження дуже тяжко було, щось придумати. Може десь трохи не вгадали. На другий тайм ближче до мене почав грати Клейтон, стало легше.
- Як думаєте, чому «Металісту» не вдалося забити в основний час?
- Ми передивлялися декілька їх ігор та та бачили, що вони непогано обороняються, пару ігор вони взагалі не пропускали (2, 3 гри).І з «Лехом» також не пропустили. Оборона в них така.
- Що сказав тренер після матчу? Чи він задоволений грою?
- Подякував за результат і сказав відпочивати, налаштовуватися на неділю.
- У другому таймі не було навісів, це втома далася в знаки?
- Клейтон почав ближче грати і пішло більше комбінацій, тому що, коли грав Жажа то було більше з флангу навісів.
- Останні 30-ть хвилин було дуже багато браку, це через втому, чи можливо ще нема взаємодії з новачками?
- І втома, і може через те, що молодь вийшла, важко сказати.
- З ким би Ви хотіли, щоб команду звів жереб?
- Я наразі думаю про те, що до дому доїхати, та лід потримати, і все.
- На скільки зараз команда готова виступати в Лізі Європи?
- Це покаже час. Коли дізнаємося команди, тоді буде все зрозуміло.
- Які зараз цілі ставить перед собою «Металіст»?
- Це більше запитання до тренера. Наше завдання коли ставлять виходити і віддаватися повністю грі.
- Чи вибачився перед Вами голкіпер «Руху»?
- Так, підходив та вибачився за епізод.