Столичний «Арсенал» гратиме в чемпіонаті Київської області, - про це повідомляє офіційний сайт КОФФ.
За словами першого заступника голови КОФФ Олександра Тютюна, фастівське «Динамо» та київський «Арсенал-Київ» узгодили питання про правонаступництво, і тепер в обласній вищій лізі виступатиме команда столичних канонірів.
Киїський «Арсенал-Київ» гратиме за графіком фастівського «Динамо» і вже найближчої суботи гостюватиме в Ставищі, де протистоятиме «Хілду-Любомиру». Усі дотеперішні результати матчів за участю «Динамо» зараховуються до реєстру «Арсеналу».