Нагадаємо, цього літа ряди «Вест Бромвіча» поповнив нападник «Динамо» Браун Ідейє, а тепер, згідно з повідомленнями англійської преси, «дрозди» близькі до підписання хавбека «Металіста» Себастьяна Бланко.
Як інформує football.ua, посилаючись на авторитетне англійське видання Sky Sports
Менеджер клубу Алан Ірвін заявив, що команда спробує підсилитися ще одним футболістом, але точно не уточнив, ким саме.
«Ми чекаємо ще одного гравця. Сподіваюся, все пройде швидко, і до понеділка ми його підпишемо», - сказав бос команди