Гендиректор БАТЕ: «Добре, що з «Шахтарем» зіграємо восени, а то з «Динамо» при -17 градусів грали»

Динамо Київ 29 Серпня, 13:00
Генеральний директор ФК БАТЕ Михайло Деменцевіч висловився стосновно результатів жеребкування групового етапу Ліги Чемпіонів та залишився задоволений календарем матчів.

Генеральний директор ФК БАТЕ Михайло Деменцевич висловився стосновно результатів жеребкування групового етапу Ліги Чемпіонів та залишився задоволений календарем матчів.

«З донецьким «Шахтарем» ми вже не один рік дружимо, не раз бували на «Донбас Арені». Розуміємо, що зараз це буде інший стадіон, але не це головне. З ними буде приємно і цікаво грати.

Враховуючи погодні умови і в Україні, і в Білорусі, не найгірший варіант, що з донеччанами граємо в 3-му і 4-му турах. Тому що у нас було в історії, коли ми з «Динамо» Київ грали при -17 в Мінську», -

розповів Деменцевич у ефірі телеканалу «Футбол 1»

.