Відразу після закінчення офіційної частини тренер «Динамо» Сергій Ребров прокоментував результати жеребу для його команди:
– Відбулося жеребкування, будемо грати з тими командами, які нам випали. Не сказав би, що «Ріу Аве» невідомий суперник. Це португальський клуб, якщо він грає в груповому етапі Ліги Європи, значить, це команда високого рівня. Те ж саме стосується і «Ольборга». Всі вони –- хороші, добротні команди. Будемо грати і, сподіваюся, вигравати.
Чи задоволений я жеребкуванням? Задоволеним можна бути тільки після закінчення групового етапу. Якщо пройдемо далі, в стадію плей-офф, я зможу вам сказати, що задоволений. А зараз – яка різниця. Суперники є, тепер збиратимемо про них інформацію і готуватимемося до матчів. «Динамо» - команда, яка потрапила в першу корзину, де згідно рейтингу зібрані найсильніші колективи. Напевно, це про щось говорить. Ми будемо намагатися грати тільки на перемогу. Суперники нам по силі. Так само, мабуть, скажуть й інші команди, які у нас в групі, що їм по силі київське «Динамо».