Сергій Ребров: «Чи задоволений я жеребкуванням, скажу після групового етапу»

Динамо Київ 29 Серпня, 13:06
За підсумками жеребкування групового етапу Ліги Європи «Динамо» потрапило до групи J, разом із румунським «Стяуа», португальським «Ріу Аве» та датським «Ольборгом».

Відразу після закінчення офіційної частини тренер «Динамо» Сергій Ребров прокоментував результати жеребу для його команди:

– Відбулося жеребкування, будемо грати з тими командами, які нам випали. Не сказав би, що «Ріу Аве» невідомий суперник. Це португальський клуб, якщо він грає в груповому етапі Ліги Європи, значить, це команда високого рівня. Те ж саме стосується і «Ольборга». Всі вони –- хороші, добротні команди. Будемо грати і, сподіваюся, вигравати.

Чи задоволений я жеребкуванням? Задоволеним можна бути тільки після закінчення групового етапу. Якщо пройдемо далі, в стадію плей-офф, я зможу вам сказати, що задоволений. А зараз – яка різниця. Суперники є, тепер збиратимемо про них інформацію і готуватимемося до матчів. «Динамо» - команда, яка потрапила в першу корзину, де згідно рейтингу зібрані найсильніші колективи. Напевно, це про щось говорить. Ми будемо намагатися грати тільки на перемогу. Суперники нам по силі. Так само, мабуть, скажуть й інші команди, які у нас в групі, що їм по силі київське «Динамо».