Новоявлений гравець московського ЦСКА Роман Єрьоменко злегка щокував українську футбольну спільноту.
Зокрема, він заявив таке. цитує Єрьоменка «
«Найбільше в цьому житті мені не подобається несправедливість. Не тільки стосовно мене, а взагалі.
Ось, наприклад, мене бісить як в Європі по ділу і без звинувачують Росію у всіх смертних гріхах. Я зараз у Фінляндії навіть газети перестав читати - настільки там все негативно по відношенню до Росії.
Росію сприймаю як свою країну. Так було завжди», -
.
Нагадаємо, Єрьоменко захищав кольори «Динамо» з 2008 по 2011 рік.