«Динамо» - «Чорноморець»: робота транспорту в день матчу

Динамо Київ 30 Серпня, 07:42
30 серпня, у день матчу 5-го туру Чемпіонату України сезону 2014/2015 «Динамо» - «Чорноморець», КП «Київський метрополітен» посилить заходи безпеки.

30 серпня, у день матчу 5-го туру Чемпіонату України сезону 2014/2015 «Динамо» - «Чорноморець», КП «Київський метрополітен» посилить заходи безпеки.

За годину до початку матчу, о 18:30, на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту.

Перед початком гри найближчі до стадіону станції метро закривати не будуть, а по завершенні гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» і «Площа Льва Толстого».

Просимо приходити на гру завчасно, ворота «Олімпійського» відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, о 17:30.