Відомий коментатор
Віктор Вацко в своїй конференції на MatchDay про
коментував результат жеребкування Ліги чемпіонів
для «Шахтаря».
«Я хотів «Реал», «Байєр» і «Рому». На матчах з такими суперниками на «Арені Львів» точно був би аншлаг. Але величезною помилкою громадськості (Луческу однозначно для гравців розкладе ці команди по поличках) буде недооцінка «Порту» і «Атлетіка»! Група випала не така вже легка, як це може здатися на перший погляд. Та й сам «Шахтар» на старті сезону поки виглядає так, що... і БАТЕ я б не став недооцінювати і «закидати шапками».