Андрій Цирульнев: «Звичайно, хотілось обіграти «Динамо», але…»

Динамо Київ 30 Серпня, 10:24
Захисник молодіжного складу одеського «Чорноморця» Андрій Цирульнев після матчу з однолітками з київського «Динамо» (1:2), дав інтерв'ю сайту 1927.com.ua, у якому прокоментував гру проти киян і назвав свої особисті та командні цілі на сезон.

Захисник молодіжного складу одеського «Чорноморця» Андрій Цирульнев після матчу з однолітками з «Динамо» (1:2), дав інтерв'ю сайту 1927.com.ua, у якому прокоментував гру проти киян і назвав свої особисті та командні цілі на сезон.

- Кілька слів стосовно перебігу матчу.

- В першому таймі «Динамо» більше володіло м’ячем, була у них перевага, але моментів особливих ні у кого не було. Гол забили кияни наприкінці тайму, здорово влучив Кузик. У другому таймі, я вважаю, була нічийна гра, зрівняли рахунок і одразу пропустили. Чогось нам не вистачило, але будемо аналізувати гру.

- Що після матчу сказав головний тренер команди?

- Подякував за гру, звичайно, хотілось обіграти «Динамо», але… Нічого не казав, на розборі матчу вже більш детально все обсудимо, а так тільки подякував на гру.

- З якою установкою виходив на поле?

- Та ніякої особливої установки не було, виходив на свою звичну позиції правого захисника, тобто головне - активно працювати на атаку і в захисті надійно.

- У минулому сезоні ти грав проти «Динамо» U-19, тепер проти молодіжного складу киян. Рівень можеш порівняти?

- Тут хлопці постарше, досвідченіше, майстеровитіші, плюс Велозу грав у «Динамо», добре вів гру киян у першому таймі. Тобто однозначно рівень посильніше.

- Які задачі ставляться перед молодіжним складом?

- В першу чергу для молодіжної команди головне завдання - розвивати футболістів, щоб вони доросли до рівня першої команди і поповнили її склад. Якихось турнірних задач перед нами немає, звичайно, в кожній грі граємо на перемогу, але найголовніше – прогресувати як футболіст.

- Особисто твої завдання на сезон?

- Прогресувати, рости та підвищувати свої професійні якості.

- У Кубку України «Чорноморець» зустрінеться з дніпродзержинською «Сталлю». Як оціниш жереб?

- З одного боку пощастило, тому що команда з Першої ліги, з іншого з такими команди складно грати, вони хочуть себе проявити і борються до останнього, тому що це їхній шанс. Тому з одного боку пощастило, а з іншого не можна недооцінювати суперника.

Розмовляв Олександр Ушаков