Матчі Ліги Європи в Дніпропетровську та Харкові поки під питанням

Футбол України 30 Серпня, 11:21
«Металіст» і «Дніпро» до сих пір не знають, де проводитимуть свої домашні матчі.

«Металіст» і «Дніпро» до сих пір не знають, де проводитимуть свої домашні матчі, повідомляє xsport.ua.

У п'ятницю відбулося жеребкування групового раунду Ліги Європи. Українські клуби дізналися своїх суперників, а трохи пізніше і розклад матчів своїх команд. Але бігти за квитками, стояти в чергах або радіти перекупників все одно ще рано: «Металіст» і «Дніпро», що пройшли кваліфікацію, до цих пір не знають, де проводитимуть свої домашні матчі в Лізі Європи.

Перед стартом сезону обидва клуби отримали гарантії безпеки від МВС України, які дозволили їм грати матчі української Прем'єр-ліги в Харкові та Дніпропетровську. Але європейські клуби і гравці, мабуть, не вважають ці гарантії авторитетними, і всі кваліфікаційні матчі, як «Дніпра», так і «Металіста» довелося проводити на «Олімпійському» в Києві.

Щоб дізнатися, чи є у харків'ян і дніпропетровців шанси побачити єврокубкові матчі на рідних стадіонах, журналісти звернулися за коментарями до представників обох клубів.

«Дніпро» дуже хоче грати на рідний «Дніпро Арені» і ми будемо робити все для того, щоб грати в Дніпропетровську, але остаточне слово, як ви знаєте, каже УЄФА, а не «Дніпро». Тому мені дуже важко сказати, де гратиме команда, -

заявив заступник генерального директора «Дніпра» Дмитро Пелін

. - Ми будемо намагатися переконати наших суперників і чиновників з УЄФА, що в Дніпропетровську безпечно грати. Але як вони вирішать - ми не знаємо. У найближчі 7-10 днів ситуація проясниться».

Аналогічна ситуація склалася і з харківським «Металістом», який знаходиться в очікуванні вердикту УЄФА.

«Поки ще ведуться переговори, так що нічого сказати з цього приводу не можна. На початку наступного тижня вже будемо розуміти, як йдуть справи», -

зазначили в прес-службі «Металіста»

.

Нагадаємо, що крім цих двох клубів в Лізі Європи виступає також київське «Динамо», яке на правах законного господаря гратиме єврокубкові матчі в столиці на НСК «Олімпійський».