Тренер «Ольборга»: «Схоже, на нас чекає боротьба за третє місце з «Ріу Аве»

Динамо Київ 30 Серпня, 13:46
Наставник данського «Ольборга» Кент Нільсен прокоментував результати жеребкування групового раунду Ліги Європи, в рамках якого його команда зустрінеться з київським «Динамо», «Стяуа» і «Ріу Аве».

Наставник данського «Ольборга» Кент Нільсен прокоментував результати жеребкування групового раунду Ліги Європи, в рамках якого його команда зустрінеться з київським «Динамо», «Стяуа» і «Ріу Аве».

«Київське «Динамо» завжди було сильною командою, і хоча я не зовсім в курсі, як команда виглядає зараз, впевнений, що це складний суперник. Те ж саме можна сказати і про «Стяуа». Схоже, на нас чекає боротьба за третє місце з «Ріу Аве», -

цитує Нільсена

fc-dinamo.kiev.ua з посиланням на видання

Nordjyske

.