Тренер «Легії»: «Сподіваюся, що ми зможемо спокійно злітати в Україну»

Футбол України 30 Серпня, 14:01
Головний тренер «Легії» Хеннінг Берг прокоментував результати жеребкування Ліги Європи.

«З чисто спортивної точки зору, група хороша, у нас є хороші шанси вийти з неї. Ми могли отримати і набагато більш важких супротивників. Звичайно, «Металіст» і «Трабзонспор» - також відмінні європейські команди.

Я ще не говорив з головним тренером «Руху» Яном Кочіаном стосовно «Металіста», але обов'язково поговорю, бо він велика людина і дуже хороший тренер. Аналіз його гри проти «Металіста» буде дуже корисним для нас, -

цитує слова Берга m

atchday.ua з посиланням на офіційний сайт «Легії»

.

Я сподіваюся, що ми зможемо спокійно злітати в Україну, і нічого не завадить футболу. Сподіваюся, УЄФА буде дбати про нашу безпеку», -

зазначив Берг

.