- Усіх з перемогою. Я думаю, хлопці заслужили цю перемогу, особливо по першому тайму. На жаль, у другому таймі не створили таку кількість моментів, але, напевно, в другому, в якійсь мірі «Чорноморець» створював нам більше проблем. Всіх з перемогою!
- Відсутність Калітвінцева пов’язана з його викликом до збірної?
- Так що через це не брати в команду? У Влада була травма, він чотири дні не тренувався з командою. Як можна не брати футболіста в заявку, якщо його викликали в збірну?
- Чи не боїтеся Ви, що з появою Теодорчика Кравець сяде на лаву запасних і втратить ту форму, яку він зараз набрав?
- Якщо ви бачите, по роботі Артема в останніх іграх - цього хлопця не приб'єш нічим, ніякої лавкою - нічим. Він працює, і та робота, яку він виконував зараз, вилилася в голи. Я впевнений, що Артем приносить, і приноситиме користь київському «Динамо». Будуть моменти, коли гратимуть удвох звичайно, іноді потрібно використовувати два нападники. Сьогодні Артем абсолютно комфортно зіграв в тій позиції, в якій він грав, коли вийшов Теодорчик на поле.
- Що сьогодні Вам не сподобалося в діях «Динамо»?
- Не сподобалося те, що забивши перший м'яч, почали грати трохи академічно. Зрозуміли, що трохи команду зараз перевершують і могли за це поплатитися. Напевно, в цьому дійсно проблема. А як почали гру, як у першому таймі грали, мені подобалося. Звичайно, були якісь недоліки в грі, але, то, як ми відбирали м'яч після втрати - це мені дуже сподобалося.
- У другій команді один з кращих на полі знову був Бесєдін. Купівля Теодорчика якось вплине на можливість попадання Бесєдіна в першу команду?
- У хлопця є всі задатки, щоб пробитися в першу команду. Буде також працювати - буде пробиватися.
Так, зараз ми грали раз на тиждень, а після гри збірної, подивіться на календар, іноді ми граємо через 2-а на 3-ій, з одним форвардом буде дуже важко. Я впевнений, що придбання, яке у нас зараз є, Теодорчик - нам допоможе. Я на це сподіваюся.
- Як ви оціните ці 8 хвилин, які Теодорчик провів на полі?
- Звичайно, йому складно і емоційно виходити всього на 8 хвилин і показати всі свої достоїнства. Це складно для будь-якого футболіста. Видно було по ньому, що він хотів, намагався, і його старання втілилися в гол. Він зробив гольову передачу тільки за рахунок того, що у нього було величезне бажання це зробити. Сподіваюся, воно збережеться на всі наступні матчі.
- Чому Безус останнім часом виходить тільки на заміни? З чим пов'язані такі метаморфози?
- Ніякої метаморфози немає. Хто сильніший на даний момент, той і виходить в основному складі. Ні в кого місця немає в основному складі. На тренуванні сильнішим був Сидорчук - вийшов Сидорчук. Ніякої метаморфози я не бачу.
- Коли очікується повернення Євгена Хачеріді на поле?
- Ми всі на це сподіваємося, але Євген пропустив дуже тривалий період. Так, він зараз почав тренуватися в основній групі. Але зараз будь-яка гра для київського «Динамо» - найважливіша, і та позиція, на якій він грає - ключова. Одна помилка на цій позиції і команда може програти. Коли Євген буде готовий, коли набере кондиції, якщо проб'ється в основний склад - буде грати.
- Що з Гармашем?
- На жаль, у Дениса рецидив старої травми. Він їздив на консультацію до Німеччини. Слава богу, не потрібна операція, але ніхто не дає повного терміну відновлення. Сподіваємося, вона пройде якомога швидше.
- Зараз настає пауза для ігор у збірній. Як ви плануєте налаштувати роботу в «Динамо» з тими, хто залишається?
- Дамо їм кілька вихідних. У нас залишається 8 осіб, також будемо продовжувати роботу. Всі ті гравці, які їдуть у національну збірну, вони отримають ігрову практику. Можливо, зробимо гру. Це буде залежати вже від суперника, якщо знайдемо. А так, будемо тренуватися в звичайному режимі. Кілька вихідних і починаємо працювати.