Визначився найкращий гравець «Динамо» в матчі з «Чорноморцем». ВІДЕО

Динамо Київ 30 Серпня, 20:07
Вболівальники проголосували за кращого гравця київського «Динамо» у домашньому матчі 5-го туру УПЛ проти одеського «Чорноморця» (2:0).

Понад 70% з них віддали свої голоси на динамівській сторінці «ВКОНТАКТЕ» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічі, який забив два голи, Андрія ЯРМОЛЕНКА.