Володимир Аржанов: «Динамо» нічим не здивувало»

Динамо Київ 31 Серпня, 05:13
Півзахисник одеського «Чорноморця» Володимир Аржанов після матчу з Динамо дав відповіді на запитання журналістів.

Півзахисник одеського «Чорноморця» Володимир Аржанов після матчу з Динамо дав відповіді на запитання журналістів

.

- Як оціните сьогоднішній матч з «Динамо»?

- Ми з «Динамо» завжди важко грали, плюс - пропустили в першому таймі. Хотіли відігратися, але через помилку пропустили другий гол.

- «Динамо» чимось здивувало?

- Вони завжди потужно починають гру, у них хороший пресинг. В принципі, нічим не здивувало, потужно зіграли.

- Що після матчу сказав Роман Йосипович?

- Нічого. Розбору ще не було, буде вже після.

- Якщо порівняти «Динамо» зразка минулого року та сьогодні. Які відмінності Ви можете знайти?

- По одній грі важко сказати. В принципі, малюнок гри той же самий, плюс - більше грають українських хлопців

- Як вважаєш, що не вийшло у «Чорноморця»?

- Не забили… Могли спочатку забити, можливо, гра склалася б по іншому. Пропустили і не забили.

- Сьогодні моментів гольових особливо не було у вас, що б забити...

- Могли в цьому досягти й більшого успіху…

- Дебют Теодорчика Вас здивував?

- Та ні нічим не здивував. Правда, першим дотиком віддав гольову передачу - навіть не розібрались захисники.

- Всі знають, що Ярмоленко любить зміщуватися в центр і з «точки в точку» бити. Ви розуміли, що таке може бути, розбирали цей епізод?

- Він не тільки зміщується в центр, він може прибирати і під праву. Різноманітний гравець, тому тут вгадати важко. Хотіли прикрити, але добре виконав.

- У вас з Назаренком було завдання допомагати флангам в оборонній фазі гри? Ви зліва, а він справа?

- В принципі так.

- Роман Григорчук сказав, що «Чорноморець» не може грати з такими командами, як «Динамо». Не вистачає майстерності. Ви з ним згодні?

- Якщо тренер так сказав, я думаю, в цьому є частка правди.

- Ви грали, а він сидів на тренерській лавці. Можливо, йому здалося?

- Якби ми досягли позитивного результату - це інше, а так - ми програли.

- Насправді, жодної хорошої атаки «Чорноморець» не провів, щоб Шовковський був у грі. Чому так?

- Не знаю. Можливо, більше приділяли уваги обороні та «Динамо» сьогодні добре атакувало і зіграло непогано в обороні. Суперник не дав розбігтися.

Розмовляв Ігор Гусаков і ТК Футбол