Гравці «Говерли» будуть оштрафовані та залишаться без вихідних через поразку «Олімпіку»

Футбол України 31 Серпня, 09:13
Про це віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич заявив в коментарі для «Футбол 1», після закінчення домашньої гри ужгородського клубу проти донецького «Олімпіка».

Про це віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич

заявив в коментарі для «Футбол 1»

, після закінчення домашньої гри ужгородського клубу проти донецького «Олімпіка».

«За цей результат вся команда понесе відповідальність. Як дисциплінарну, так і фінансову: кількість вихідних і преміальних на найближчі місяці значно скоротиться».