«Динамо» дуже сильна команда. У «Стяуа» будуть дуже складні матчи з киянами. У київського клубу є багато молоді, а також дуже досвідчені гравці, серед яких можна виділити Ярмоленко, Ленс, Беланда, Мбокані», -
розповів Луческу.
«Багато ігор вони проведуть вдома, через ситуацію в країні. Тож, вони почали чемпіонат з великим ентузіазмом і налаштовані відібрати титул чемпіона у «Шахтаря». Слід зазначити ще й те, що у Реброва досить гарний підбір гравців і гарна лавка.»
«Фаворитом групи J будуть саме кияни. Цьогорічна «Стяуа» не така сильна, якою була в минулому сезоні. Можливо, минулого сезону все було б інакше, але не зараз», -
завершив Мірча.