Олександр Сопко: «У «Динамо» є реальний шанс порушити гегемонію «Шахтаря»

Динамо Київ 1 Вересня, 09:32
Футбольний експерт Олександр Сопко підводить підсумки 5-го туру УПЛ для претендентів на чемпіонське звання.

«У дніпрян майже одночасно випала вся середня лінія, яка визначала гру команди в минулому, -

каже Олександр Сопко

. - Джуліано пішов, Коноплянка і Ротань травмовані. З одного боку, з'явився шанс у решти - Лео Матоса, Гами, Шахова. Але для стабільної боротьби за перше місце необхідний зіграний ансамбль, де кожен знає свою партію до дрібниць. Взагалі ж, в чемпіонській гонці дуже багато чого буде залежати від того, наскільки успішно трійка лідерів - «Шахтар», «Дніпро» і «Динамо» - будуть поєднувати виступи під внутрішній першості та єврокубках, наскільки швидко вони зможуть перемикатися з одного турніру на інший і наскільки швидко вирішать завдання виходу у весняну стадію або навпаки не вирішать. і в цьому плані у «Дніпра», як мені здається, будуть найбільші проблеми.

У «Динамо» зовні все добре, кваліфікованих гравців в розпорядженні Реброва вистачає, і зараз у них є реальний шанс порушити гегемонію «Шахтаря», скориставшись тим, що «гірників» нині накрили проблеми психологічного плану, -

продовжує Сопко

. - Складно грати всі матчі далеко від рідних стін і при цьому абсолютно абстрагуватися від усього того, що відбувається зараз в Донбасі. Та й те, що нікого з бразильців з «Шахтаря» не відпустили, на мій погляд, не піде на благо команди. Потрібно було трохи «прорідити» склад , як грядки в городі. Надлишок класних гравців іноді заважає знайти оптимальний склад.

Думаю, що «Металіст» вже вибув з гонки за медалями, перш за все, через послаблений потенціал. Харків'яни продовжують втрачати провідних гравців, які визначали гру команди (на вихідних було офіційно оголошено про перехід Соси в «Бешикташ» і Бланко в «Вест Бромвіч». - Авт.), а відразу замінити їх не так то просто. «Металісту» доведеться перебудовувати гру з урахуванням нових виконавців, а на це потрібен час, тому результат в цих умовах не буде домінантою. Вони чудово усвідомлюють, що в нинішніх умовах за своїми можливостями явно поступаються першій трійці, і будуть більше працювати на перспективу».