Захисник «Динамо-2» зламав руку

Динамо Київ 1 Вересня, 12:19
Захисник київського «Динамо-2» Антон Братков в недавньому матчі 5-го туру Першої ліги з кіровоградською «Зіркою» отримав перелом руки.

Як повідомляє Dynamo.kiev.ua, захисник київського «Динамо-2» Антон Братков в недавньому матчі 5-го туру Першої ліги з кіровоградською «Зіркою» отримав перелом руки.

В даний момент футболіст ще продовжує проходження всіляких медичних обстежень, але вже точно відомо, що необхідності в оперативному втручанні немає. Однак про терміни відновлення Браткова лікарі говорити поки не беруться - очікується, що ясність з цим настане в найближчі дні поточного тижня.

Нагадаємо, Братков був викликаний до лав молодіжної збірної України для підготовки та участі у відбіркових матчах Євро-2015 (U-21) з Швейцарією (4 вересня) і Ліхтенштейном (8 вересня). Зрозуміло, зважаючи на отриману травму, динамівець в цих поєдинках взяти участі не зможе.