Дисциплінарний комітет Європейського футбольного союзу (УЄФА) може покарати польську «Легію» через порушення в матчі плей-офф раунду ліги Європи проти казахстанського «Актобе».
УЄФА відкрив дисциплінарну справу за фактом демонстрації польськими фанатами забороненого банера, використання фаєрів, а також недостатній рівень організації матчу. Перед стартом матчу з «Актобе» фанати розгорнули банер, в якому зобразили УЄФА зажерливою свинею, вдягнену у сорочку із євровалютой. Нагадаємо, раніше УЄФА вигнав «Легію» з Ліги чемпіонів через вихід на поле 22-річного Бартоша Берешиньского, який не мав права брати участі у матчі-відповіді із «Селтіком». Поляки подали позов до Спортивного арбітражного суду Лозанни, який відхилив апеляцію.