Перехід захисника київського «Динамо» Горана Попова в македонський «Вардар» був зірваний, повідомляє tribuna.com з посиланням на Sportski.mk.
Македонський клуб намагався орендувати захисника, проте «Вардар» не встиг вчасно надіслати документи для оформлення переходу.
Відзначимо, що контракт Попова з «Динамо» закінчується через рік.
Раніше Попов провів два роки в оренді в «Вест Бромвіч». Примітно, що футболіст досі не з'явився в розташування київського клубу.