Нападаючий донецького «Металурга» 2000-х років Едуард Цихмейструк підвів певні підсумки п'ятого туру УПЛ для київського «Динамо».
«Як і минулого сезону, чемпіонат не втрачає інтриги. Багато результатів було дуже складно передбачити. Наприклад, ніяк не очікував, що «Дніпро» не зможе впоратися з «Ворсклою» на своєму полі.
Кияни зараз виглядають на порядок симпатичніше, ніж, скажімо, в минулому сезоні. Видно, що цей колектив рухається в правильному напрямку. «Чорноморцю» було складно протистояти команді, в якій все добре. У «Динамо» встановилася сприятлива атмосфера, і результати не змусили себе чекати. Команда радує своєю грою», - наводить слова Цихмейструка