Екс-форвард «Мілана» та київського «Динамо» Андрій Шевченко сподівається, що новий головний тренер «россонері» Філіппо Індзагі доб'ється успіху в нинішньому сезоні. Також українець віддав належне Кларенсу Зеєдорфу, який керував міланцями в другій частині минулого сезону.
Екс-форвард «Мілана» та київського «Динамо» Андрій Шевченко сподівається, що новий головний тренер «россонері» Філіппо Індзагі доб'ється успіху в нинішньому сезоні. Також українець віддав належне Кларенсу Зеєдорфу, який керував міланцями в другій частині минулого сезону.
«Кларенс разом із «Міланом» набрав багато очок у другій частині сезону в непростій ситуації, - цитує Шевченка «СЕ», посилаючись на видання Gazzetta dello Sport
. - Зеєдорф ризикнув спробувати себе в новому амплуа, і тепер він зробив крок вперед, він набув досвіду, який може йому допомогти в майбутньому. Що стосується Індзагі, я сподіваюся, що він завершить сезон найкращим чином. Почав він добре, заразивши ентузіазмом «Сан-Сіро». Індзагі має достатньо знань, щоб привести команду до успіху. Звичайно, багато факторів визначають результат, але я сподіваюся, що у нього буде чудова тренерська кар'єра».