«Металіст» не хоче грати в Києві

Футбол України 2 Вересня, 19:58
Після того як УЄФА заборонив проводити єврокубкові матчі в Дніпропетровську та Харкові, «Дніпро» і «Металіст» внось зіткнулися з питанням, де приймати суперників у груповому турнірі Ліги Європи.

Дніпряни встигли закріпити за собою Київ, де також буде грати і «Динамо», а от у харків'ян визначеності з домашньою ареною поки що немає.

«Варіант проведення матчів у Києві ми не розглядаємо

- сказав «Вестям» гендиректор «Металіста» Олександр Нотченко.

- На жаль, УЄФА не дав добро грати в Одесі. Так що залишається лише Львів, але окрім «Карпат», там ще грає «Шахтар» і жіноча збірна. Сподіваємося, що завтра в цьому питанні настане ясність. Якщо ні, будемо звертатися, щоб УЄФА дав свої рекомендації. У нас є деякі варіанти, все це не українські стадіони, але конкретно про це говорити рано».