Вболівальники «Монако» вимагають повернути гроші за абонементи

Світовий футбол 2 Вересня, 22:12
Вболівальники «Монако» написали листа на адресу керівництва клубу з князівства, в якому висловили своє невдоволення відходом нападників Хамеса Родрігеса і Радамеля Фалькао.

Як повідомляє l'equipe, фанати вимагають повернути їм витрачені гроші на придбання абонементів, так як відчувають себе обдуреними. Все літо їх вводили в оману плакати із зображенням форвардів, а також гасла про майбутні успіхи.



Схожа ситуація виникла влітку 2012 року, коли «Мілан» продав в «ПСЖ» Златна Ібрагімовича і Тіагу Сілву. Тоді також шанувальники «россонері» зажадали повернути їм витрачені на абонементи гроші.



Нагадаємо, що Фалькао на правах річної оренди перебрався в «Манчестер Юнайтед», а Родрігес був куплений «Реалом» за рекордні для «Монако» 80 мільйонів євро.