Колишній головний тренер
київського «Динамо» Юрій Сьомін, який наразі тренує саранську «Мордов
ію»
,
в інтерв’ю «НСН« висловив обурення стосовно можливих санкцій від УЄФА та ФІФА для РФС.
«Завжди і всюди говорили і говорять, що спорт і політика - це зовсім різні речі! Як Євросоюз може в це втручатися?! Для мене це незрозуміло та обурливо! По-друге, при чому тут спортсмени, які просто займаються спортом? Я вважаю, що це дуже дурне рішення, якщо це має місце бути - це несправедливо. Як це було з Югославією в 92-му, так і зараз - це обурливо. Для спортсменів - це абсолютно незрозуміло. Якщо УЄФА та ФІФА підуть на поводу в Євросоюзу, на мій погляд, вони покажуть свою велику слабкість, по відношенню до спортсменів це буде велика несправедливість».