Сабо: «Молдова часто обирає тактику, коли у власному штрафному грає 10 футболістів - така гра нам нічого не дасть»

Динамо Київ 3 Вересня, 11:58
Екс-наставник збірної України Йожеф Сабо висловив свою думку напередодні сьогоднішнього спарингу національної команди України проти збірної Молдови.

Екс-наставник збірної України Йожеф Сабо висловив свою думку напередодні сьогоднішнього матчу національної команди України проти збірної Молдови.

«Було б непогано з Молдовою виставити той склад, який вийде і зі Словаччиною, хоча б на один тайм, -

цитує Йожефа Сабо vesti.ua

. - Хлопці давно не зустрічалися і повинні хоч трохи зігратися. Але не виключено, що буде навпаки і вийдуть якраз молоді гравці, яким треба показати, на що вони здатні. Думаю, Фоменко знайде лідерам гідні заміни.

Я не хочу ображати Молдову, але вона часто обирає тактику, коли у власному штрафному грає 10 футболістів. Така гра нам нічого не дасть. Хотілося б бачити відкриту гру, коли вся команда і атакує, і обороняється».