Екс-наставник збірної України Йожеф Сабо висловив свою думку напередодні сьогоднішнього матчу національної команди України проти збірної Молдови.
«Було б непогано з Молдовою виставити той склад, який вийде і зі Словаччиною, хоча б на один тайм, - цитує Йожефа Сабо vesti.ua
Я не хочу ображати Молдову, але вона часто обирає тактику, коли у власному штрафному грає 10 футболістів. Така гра нам нічого не дасть. Хотілося б бачити відкриту гру, коли вся команда і атакує, і обороняється».