«Зоря» бойкотуватиме матч з «Динамо»?

Динамо Київ 3 Вересня, 14:07
Генеральний директор луганської «Зорі» Сергій Рафаїлов в коментарі телеканалу «Футбол 1» запевнив, що «Зоря» не вийде на поле в матчі з «біло-синіми», у зв’язку з тим, що їх не влаштовує дата поєдинку.

«Схоже, що ми однозначно висловили свою позицію: аж до невиходу на поле. Найближчим часом я обговорю це питання з президентом, але на сьогоднішній день наша позиція наступна: ми не вмикаємо «задню швидкість», але говоримо: сказали, що не вийдемо на поле, значить, не вийдемо».