Артем Федецький: «Прикро, що зіграли 1-0»

Динамо Київ 3 Вересня, 21:13
Артем Федецький поділився враженнями, після котрольного матчу із Молдовою.

Артем Федецький поділився враженнями після котрольного матчу зі збірною Молдовою:





- Що дав спаринг з Молдовою збірній Україні?

- Це була генеральна репетиція перед відбірковим матчем, так що головне, що перемогли, показали гарний футбол, створили багато хороших моментів в атаці. Прикро, що зіграли 1-0, яка б там не була збірна Молдови, але головне, що пройшли контрольний спаринг, тепер є декілька днів, розберемо суперника, розберемо свою гру.

- Як, на Вашу думку, зіграли дебютанти?

- Краще про це запитати Михайло Івановича, мені, як гравцю, трошки некоректно говорити про це. Звичайно, хлопці молодці, вони, своєю грою в клубах, заслужили на виклик в збірну, на місце на футбольному полі. Все у їхніх руках.

- Щось у командній грі змінилося перед відбіром на Євро - 2016?

- Знаєте, важко щось нове придумати у футболі, тут одна мета - забити гол і не пропустити, це і намагаємося робити. Звичайно, є якісь заготовки з нашого боку, але про них говорити не буду, це все залишиться в середині команди і, звичайно, ми працюємо над різними схемами гри.