Кирило Ковальчук: «Дуже приємно, що зіграли майже всі новачки»

Динамо Київ 3 Вересня, 22:05
Дебютант збірної України, Кирило Ковальчук, дав своє перше інтерв'ю жовто-блакитній футболці.

Дебютант збірної України, Кирило Ковальчук, дав своє перше інтерв'ю у жовто-блакитній футболці:

- Вже у першому таймі довелося змінювати Тимощука. Що ви відчували, коли виходили на поле?

- У нас був час гарно потренуватися, пройшли чотирьохденний робочий процес, тому до усіх хлопців встиг звикнути, усі хорошого та високо рівня, а звикати до гарного вдається швидко, тому гралось дуже спокійно, володіли ініціативою.

- Відчувається, що тренер створює нову команду, омоложує її, дає заграти новим виконавцям?

- Так, дуже приємно, що зіграли майже усі новачки та гру вдалося виграти тому, що готуватися далі з гарним настроєм буде дуже приємно. Дуже хороший мікроклімат у збірній, ми як велика родина, усі залишилися з гарними емоціями та готові до наступного матчу.

- Важка ситуація у країні якось впливає на підготовку команди до відбору?

- Звісно, що це мінус для усієї країни та будемо надіятися, що це все швидко закінчиться, і все буде як раніше. Ми усі разом занепокоєні, як і уся країна, багато розмовляємо на цю тему в середині команди, тому дуже хочеться підтримати усіх українців. Нажаль, забили тільки один м'яч, створювали моменти, намагалися забити більше, але не вийшло. Володіли ініціативою і намагалися відстояти свою гідність, та гідність країни.

- Є інформація, що сталося із Анатолієм Тимощуком?

- Він зараз поїде на МРТ, якщо вдасться зробити сьогодні. А як ні, дізнаємося вже завтра, бо ми всі хвилюємося за нього. Біль присутній і поки невідомо, чи зможе він зіграти у наступному матчі.

- Сьогодні були проблеми з результативністю, чи можна важати це тривожним дзвіночком перед відбором?

- Все забивати не вдається, нажаль не забили більше, але головне, що створили багато моментів, у нас напад дуже високого рівня, розберемо помилки, доопрацюємо їх і будемо вже реалізовувати більше моментів.