Одразу після товариської гри зі збірною Молдови головний тренер України Михайло Фоменко та експерти телеканалу «Футбол 2» поділилися своїми враженнями від поєдинку.
- Михайло Івановичу, чи ви задоволені першим матчем?
- Шкода, ми недорахувалися сьогодні п'ятьох футболістів. Ще травму отримав Тимощук. Ще розберемося, яка там травма, чи дозволить вона йому готуватися далі чи ні. Це ж не команда клубна, яка щодня тренується разом протягом довгих років, або місяців. Люди зібралися, приїхали, треба, щоб вони згадали ті принципи, за якими будується гра - в атаці, в обороні, переходи туди-сюди.
Контрольна гра - є контрольна гра. Ми отримали інформацію для теоретичних занять. Плюс, хлопці відчули один одного. Дякуємо збірній Молдови, що не відмовилася приїхати в Київ.
- Як вам дебютанти команди?
- Щоб говорити більш конкретно, треба, щоб не один раз зіграли. Майстерність підтверджується стабільністю. Не погано люди віднеслись, бо розуміють за яку команду грають.
- Ви вже грали з думкою про Словаччину?
- Треба було звикнути один до одного, згадати про ті принципи, які ми пред'являємо. Далі вже будемо готуватися.