«Ми сьогодні провели хороший матч, виграли по ділу. Влилися в колектив і новобранці, непогано проявили себе. Незважаючи на силу суперника, я вважаю, дебют вдався. Що у нас не вийшло, так це реалізовувати моменти. Їх було достатньо, хоча забити змогли тільки раз. Це те, що треба підтягнути перед грою з командою Словаччини. Упевнений, що в понеділок і глядачів буде більше, це допоможе нам краще тримати настрій», - цитує Федецького офіційний сайт УЄФА