Сергій Федоров: «Проведемо спільне тренування з молодіжним складом»

Динамо Київ 4 Вересня, 13:15
Після завершення матчу 5-го туру УПЛ Прем'єр-ліги «Динамо» – «Чорноморець» (2:0) більшість підопічних Сергія Реброва роз'їхалася до тренувальних таборів національних та молодіжних збірних своїх країн.

Після завершення матчу 5-го туру УПЛ Прем'єр-ліги «Динамо» – «Чорноморець» (2:0) більшість підопічних Сергія Реброва роз'їхалася до тренувальних таборів національних та молодіжних збірних своїх країн.

Тим же футболістам, які залишилися в Києві, тренерський штаб надав чотири вихідних дні.

– У цей період деякі футболісти приїжджали до Кончі-Заспи та самостійно підтримували форму, –

розповідає тренер Сергій Федоров

. – У четвер увечері команда знову збереться на базі, де спільно з молодіжним складом проведе тренування. Подивимося, скільки гравців візьме участь у занятті, на ситуацію з травмованими. Ще не вирішили, чи будемо в паузі між офіційними іграми проводити товариський матч.