Заявка «Динамо» Київ на груповий раунд Ліги Європи 2014/15

Динамо Київ 4 Вересня, 16:30
ФК «Динамо» (Київ) відправив до УЄФА заявку на груповий раунд Ліги Європи 2014/15.

В основному списку «А» 23 гравця.

Також найближчим часом клуб заявить футболістів за списком «В». До нього увійдуть гравці, які народилися після 1 січня 1993 року.



Список «А»