Віктор Грачов: «Реалізація моментів прийде в офіційній грі зі Словаччиною»

Футбол України 4 Вересня, 19:30
Колишній форвард донецького «Шахтаря» Віктор Грачов не поділяє песимізму оглядачів щодо гри збірної України і Молдови.

Колишній форвард донецького «Шахтаря»

Віктор Грачов

не поділяє песимізму оглядачів щодо гри збірної України і Молдови.

«Я не погоджуюся з Євтушенком та Морозовим, які коментували гру на каналі «Футбол». Мовляв, у першому таймі Україна зіграла слабко. Лише в перші половині гри я нарахував 4 стовідсоткові гольові моменти і ще дві сприятливі нагоди для взяття воріт. Наші гравці виснажили суперника в стартовій 45-хвилинці. Молдова грала від оборони. Більшість своїх матчів гравці цієї збірної проводять саме так. В такій грі витрачаєш безліч зусиль. Відтак у другому таймі наші гравці, що вийшли на заміну, скористалися втомою молдаван»,

- цитує Грачова «газета по-українськи»

.

Віктор Олександрович вважає, що тренерський штаб збірної вже визначився із стартовим складом.

«Думаю, на 90% гратимуть ті виконавці, які розпочинали гру в першому таймі. Шкода, що травмувався Анатолій Тимощук. Я дивився його останні ігри за «Зеніт» у тому числі і єврокубковий матч зі «Стандартом». Анатолій у відмінній формі: можна сказати, що він, як у старі добрі часи організовує гру. Трішки гірше звичайного виглядав Зозуля. Надійним виглядав П'ятов. Проблеми із нереалізацією гольових моментів у товариській грі мене не турбують. Завжди кажу, що нам не треба 100% реалізації в товарняку. Краще залишити забиті голи на офіційну гру із Словаччиною, яка відбудеться в понеділок, – вважає експерт.

Нагадаємо, збірна України здобула мінімальну перемогу в товариському матчі проти команди Молдови.